Zahradní úpravy

Jsme tým zahradních architektů a odborníků, kteří Vám pomohou realizovat Vaše sny o krásné a funkční zahradě. Naše služby zahrnují kompletní zahradní design, zakládání zahrad, úpravu stávajících zahrad, pěstování rostlin, instalaci záhonů, vodních prvků a dalších prvků, které dodají Vaší zahradě život.

Vítejte na našich internetových stránkách specializujících se na zahradní úpravy. Jsme tým zahradních architektů a odborníků, kteří Vám pomohou realizovat Vaše sny o krásné a funkční zahradě.

Naše služby zahrnují kompletní zahradní design, zakládání zahrad, úpravu stávajících zahrad, pěstování rostlin, instalaci záhonů, vodních prvků a dalších prvků, které dodají Vaší zahradě život.

Věříme, že každá zahrada má svůj vlastní charakter a že je důležité ji navrhnout tak, aby se hodila k okolí a zároveň plnila požadavky zákazníka. Proto se snažíme naslouchat potřebám a přáním každého zákazníka a vytvořit pro něj zahradu, která splňuje jeho očekávání.

Kontaktujte nás pro více informací o našich službách a cenové nabídce. Rádi Vám pomůžeme realizovat Vaše sny o krásné a funkční zahradě.

Pojďme na to

Spolupráce s námi je jednoduchá! Vyplňte náš krátký kontaktní formulář, nebo nám rovnou zavolejte a třeba se uvidíme ještě dnes!

Volejte +420 722 129 123
  • Jsme zkušení specialisté na bourací a výkopové práce a úpravy zahrad.
  • Montujeme a stavíme výstavy a lešení v čechách i v zahraničí.
  • Osobní prohlídce místa či prostor je ZDARMA.
  • Máme za sebou stovky realizovaných zakázek.
  • Pracujeme s důrazem na kvalitu, rychlost a spolehlivost.
Kontaktní formulář